top of page

Tropische smoothie bowl

  • Foto van schrijver: Mariel Ganzeboom
    Mariel Ganzeboom
  • 7 aug 2020
  • 1 minuten om te lezen

Een traktatie op super tropische dagen is deze heerlijke smoothie bowl. Het is een feestje voor het oog en een eitje om te maken 🙂 Garneer de bowl met je eigen favoriete toppings en je hebt je fruithapje weer binnen. Als verfrissend tussendoortje super lekker! En met een bolletje vanille ijs erop is de bowl juist weer een heerlijk nagerecht.


Ingrediënten voor 2 personen


300 gram bosvruchten bevroren

100 ml (amandel)melk

Handje amandelen

Handje blauwe bessen

Handje kokossnippers

Eventueel een bolletje vanille ijs


Hoe maak je het?


Doe de bevroren vruchten samen met de amandel melk in een kom. Zet de mixer er in tot er een dik ijsmengsel ontstaat. Roer nog een keertje goed door en verdeel het bosvruchten mengsel over 2 bakjes. Garneer het met je favoriete toppings, eventueel een bolletje vanille ijs. Smullen maar!



Comments


Mariel.jpg

Goosebumps! Ofwel kippenvel.

Waar krijg jij dat van? Van mooie verhalen? Van bijzondere momenten? Van samenzijn met vrienden en familie? Van muziek?  

Ik deel op mijn website Goosebumps graag mijn gedachten over leefstijl, mindset, voeding, reizen en het leven in het algemeen. Om je aan het denken te zetten en misschien zelfs nog wel een stapje verder. Om je te inspireren. Je leven leuker te maken. Waardevoller.

Meer lezen....

 

Blijf op de hoogte!

Bedankt!

bottom of page